Neurologická ambulance

neurolog3 kopie
foto-63

Nabízí vám komplexní diagnostiku a léčbu nemocí centrálního a periferního nervového systému, především pak bolestí páteře a pohybového aparátu, bolestí hlavy, poruch vědomí a závrativých stavů, poruch spánku , degenerativních onemocnění nervového systému/ nejčastěji Parkinsonovy a Alzheimerovy nemoci/, cévních onemocnění mozku a terapií stavů po mozkových příhodách, diagnostiku a terapii polyneuropatických obtíží, epilepsie, roztroušené mozkomíšní sklerózy atd.

Samozřejmostí je napojení neurologické ambulance na rehabilitační služby Modrého pavilonu, s.r.o. Současně se ve spolupráci s psychologem a psychiatrem zabýváme léčbou psychosomatických onemocnění.

Neurologická ambulance funguje na objednání.

Vyšetřovací metody

Ultrazvukové vyšetření krčních a mozkových tepen /doppler karotid, neurosonologické vyšetření/

Toto vyšetření dává lékaři zcela jednoznačnou představu o stavu cévního zásobení mozku, o zúženích přívodných či mozkových tepen, které mohou vést k mozkové příhodě, umožňuje zobrazovací vyšetření mozku, oftalmické cirkulace, detekci kolateralisace oběhu. Včasné odhalení a léčba cévních onemocnění výrazně snižují možnost cévní mozkové příhody. Vyšetření je zcela bezbolestné, rychlé a vysoce přesné.

EEG vyšetření /elektroencefalografie/

Toto vyšetření dává vyšetřujícímu představu o funkční aktivitě a reaktivitě mozku a jejich změnách či o probíhající záchvatovité aktivitě mozku.

Nabídka placených služeb

Ceník

Komplexní vyšetření mimo objednávkový systém – 700 Kč
(po domluvě možno i o víkendu po dohodě s lékařem v ceně 1500 Kč)

Komplexní konzultace zdravotního stavu s návrhem dalšího řešení – jen mimo ordinační hodiny – cena za konzultaci – 700 Kč (½ hodiny)

Vyplnění případové dokumentace pro komerční pojištovnu – 500 Kč

Obstřik nervového kořene či kloubu – 50 Kč (mesocain + depomedrol)

Obstřik kloubu či periatrikulární apl. – 250 Kč (TRISPAN)

Obstřik bolestivé zóny – 20 Kč (mesocain)

EEG vyšetření na přání pacienta bez doporučení či při žádosti k řidičské licenci –  1000 Kč

Náš tým

MUDr. Jana Mikula
MUDr. Kamil Ryška