Neurologická ambulance

Tel.: 597 011 211 | E-mail: recepce@modrypavilon.cz
neurolog3 kopie
foto-63

Nabízí vám komplexní diagnostiku a léčbu nemocí centrálního a periferního nervového systému, především pak bolestí páteře a pohybového aparátu, bolestí hlavy, poruch vědomí a závrativých stavů, poruch spánku , degenerativních onemocnění nervového systému/ nejčastěji Parkinsonovy a Alzheimerovy nemoci/, cévních onemocnění mozku a terapií stavů po mozkových příhodách, diagnostiku a terapii polyneuropatických obtíží, epilepsie, roztroušené mozkomíšní sklerózy atd.

Samozřejmostí je napojení neurologické ambulance na rehabilitační služby Modrého pavilonu, s.r.o.

Neurologická ambulance funguje na objednání.

Vyšetřovací metody

Ultrazvukové vyšetření krčních a mozkových tepen /doppler karotid, neurosonologické vyšetření/

Toto vyšetření dává lékaři zcela jednoznačnou představu o stavu cévního zásobení mozku, o zúženích přívodných či mozkových tepen, které mohou vést k mozkové příhodě, umožňuje zobrazovací vyšetření mozku, oftalmické cirkulace, detekci kolateralisace oběhu. Včasné odhalení a léčba cévních onemocnění výrazně snižují možnost cévní mozkové příhody. Vyšetření je zcela bezbolestné, rychlé a vysoce přesné.

EEG vyšetření /elektroencefalografie/

Toto vyšetření dává vyšetřujícímu představu o funkční aktivitě a reaktivitě mozku a jejich změnách či o probíhající záchvatovité aktivitě mozku.

Náš tým

MUDr. Jana Mikula
MUDr. Richard Novobilský
Renáta Plačková
– sestra